Karrier

Karrier

Hogyan látja jövőjét?

Álláslehetőségek:

Kereskedelmi képviselő

Csapatunkba fiatalos, rugalmas, motivált igazi kereskedőt keresünk prémium kategóriás környezetbarát technológiára épülő AGAM vízadagoló készülékünk kis és középvállalatok számára történő direkt értékesítésére (B2B).

Feladatok:

  • Személyesen és telefonon keresztül az ügyfelek proaktív felkutatása,
  • A termék bemutatása, szerződés megkötése,
  • Időszakos értékesítési jelentések és riportok készítése,
  • Együttműködés a szerviz csapattal.
Amit elvárunk:
  • Területi értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség írásban és szóban
  • Reprezentatív megjelenés
  • Nyitottság új területek megismerésére (termék és technológia)
  • Jó szervezőkészség
  • Határozottság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai programok (Word, Excel, Outlook, CRM) napi szintű hatékony felhasználói ismerete
Előnyt jelent:
  • Ballonos és/vagy ásványvíz iparágban szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • Környezetbarát gondolkodás
  • Többéves telesales és/vagy direkt értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete (írásban és szóban)
Amit ajánlunk:
  • Kimagasló juttatási csomagot alapfizetéssel és jutalékkal (terv teljesítéséhez kötötten)
  • Új környezetbarát technológiák megismerésének lehetőségét
  • Előrelépési lehetőséget, regionális szinten is
  • Nemzetközi csapatot és munkakörnyezetet
Ha úgy érzed szívesen lennél egy dinamikus csapat tagja, a fényképpel ellátott önéletrajzodat várjuk az info@agam.hu címre.